Найкращі компліменти дівчині

Ми зібрали для Вас купу красивих компліментів дівчині своїми словами. Гарні слова, від душі, зроблять день дорогої людини радісним і незабутнім.

Твоя зовнішність така прекрасна, що я б писав з тебе картини, якби був художником.

Знаєш стан, коли дуже хочеться спати? Закривши очі і летиш вниз. Те ж саме я відчуваю з тобою. Тільки падаю в результаті не на жорстку землю, а прекрасну і м’яку галявину, освітлену променями сонця.

Дорога моя спокусниця, через твою дивовижної краси я осліп і втратив дар мови. Але навіть німий я буду навіки відданий своїй єдиній музи. Я з нетерпінням чекаю твоїх чарівних поцілунків, ніжних обіймів і теплих слів! Авось, функції мого організму прийдуть в норму!

У тебе найпривабливіша і мила усмішка на світі!

Моє сонечко, спасибі тобі за той світ, який ти даруєш моєї душі! Ти саме той чоловічок, з яким я відчуваю нескінченну гармонію! Кохана, ти прекрасна, як квіточка, в тобі море ніжності, жіночності, чарівності і доброти! Залишайся такою, адже я люблю тебе саме за це!

Я знаю одного дивного людини, яку людину неймовірною харизми, справжнього таланту, відкритої душі, чуйного серця, чарівного погляду, променистою посмішки. І знаєш, хто це? Це ти!

Якщо Ваш чоловік не приділяє Вам належної уваги, то він або сліпий, або дурний …

Мені так подобаються твої веснянки. На тобі вони виглядають так мило.

Твоє волосся і зачіска завжди приголомшливо виглядають.

Від твого погляду просто неможливо відірватися, настільки ти чудова!

Коли я дивлюся на твої розпущене волосся, мені здається, що я милуюся водоспадом!

Моя улюблена, ти дуже красива. Це плаття відмінно підкреслює твою фігуру.

Ти супер! Ти найкраща подруга Ти – супер! Ти дуже хороший друг! Ти супер! Ти сильний і ніжний!

Ти особлива, не така як всі, ніби неземна.

Твоє дихання як подих південного вітру, твоє волосся ця вуаль, а погляд – нескінченна далечінь!

Кохана, ніжна, мила, красива, і найдобріша дівчина на світі. Я б говорив тобі цілий день найтепліші, найдобріші слова і компліменти, і цього б було мало. Ти гідна всього найкращого, ти гідна тільки захоплення. Я люблю тебе найчистішою, найщирішої любов’ю. Ти випромінюєш добро і ніжність, тільки з тобою мені затишно і легко. Я вдячний долі за такий величезний, прекрасний подарунок. Люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою. Ти просто – ангел у плоті, моя найулюбленіша дівчина.